Aktualizacja klanowych serwerów Insurgency Sandstorm

Minęło trochę czasu od kiedy przeprowadzaliśmy jakiekolwiek zmiany na naszych serwerach Sandstorma. Producent gry nie spieszył się z jej poprawą umożliwiającą dostosowanie serwerów społecznościowych do wymagań dzisiejszego gracza.

Kulały modyfikacje na serwerach linuxowych (słynne przenikanie przez ściany), brakowało wiadomości powitalnych, przeglądarka serwerów społecznościowych często odmawiała posłuszeństwa, wreszcie serwery mroziły się po zmianie mapy. Mody z mod.io ściągały się w nieskończoność a na domiar złego producent postanowił wyłączyć tryb rywalizacji konkurencyjnej z oficjalnej listy w grze.

Dopiero kilka dni temu wraz z aktualizacją 1.9.2 NWI umożliwiło moderom publikację modyfikacji do gry w zadowalających warunkach. Korzystając z okazji postanowiliśmy nieco odświeżyć nasze serwery Insurgency Sandstorm uzupełniając je w najciekawsze i najbardziej popularne modyfikacje i mapy.

W związku z likwidacją oficjalnego trybu rywalizacji (competitive) ich funkcje w 100% przejęły serwery społecznościowe (głównie z USA) postanowiliśmy więc uruchomić 3 serwery 5v5 w trybie competitive dokładając legendarne mapy konkurencyjne z Insurgency 2014.

Dużą popularnością w Insurgency z 2014 cieszył się tryb Push w którym strona atakująca próbuje falami przełamać obronę wroga by zdobywać kolejne punkty kontrolne. Postanowiliśmy uruchomić jeden taki serwer uzupełniając go o modyfikacje klas i broni z ISMC licząc że tryb ten zyska na popularności w Insurgency Sandstorm.

Tryb kooperacji jest bardzo popularnym trybem w Insurgency Sandstorm, zwłaszcza gdy na serwerze są modyfikacje ISMC które całkowicie zmieniają wrażenia z gry. Nasze serwery w kooperacji w trybie Checkpoint uzupełniliśmy kolejnym w trybie Outpost. Outpost to obrona punktu kontrolnego przed falami atakujących wrogów. Z każdą falą boty są coraz lepiej uzbrojone.

Dla waszej wygody na kanale #prs-server-list naszego Discord-a widoczne są wszystkie nasze serwery wraz z aktualnym ich użyciem przez graczy.

To nie koniec zmian. Nasi moderzy są w trakcie prac nad własną mapą do Insurgency Sandstorm. Wkrótce zaprezentujemy wam pierwsze screeny i informacje na ten temat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.