Beta testy Escape from Tarkov!

Battlestate Games ujawniło kiedy pojawi się zamknięta wersja beta ich gry!

Testy zaczną się w lipcu i, w przeciwieństwie do wersji alfa gry, każdy kto kupi grę przed premierowo będzie miał do niej dostęp! Jest to ważna zmiana dla zainteresowanych tą produkcją gdyż do tej pory kupując grę miało się jedynie szansę na dostanie się do testów a nasza szansa zwiększała się wraz z ceną jaką zapłaciliśmy.

Wraz z aktualizacją do wersji beta gracze otrzymają również trochę nowej zawartości jak między innymi:

  • System ubezpieczeń – gracz będzie mógł, za walutę w grze, wykupić ubezpieczenie zwiększające odzyskanie ekwipunku po śmierci.
  • Kolejne lokacje – w testach beta będą 4 różne lokacje: Customs, Woods, Factory i Shoreline. Ta ostatnia to najnowsza a zarazem największa mapa dodana do gry.
  • Nowe bronie i modyfikację – w grze pojawić ma się kilka nowych broni oraz modyfikacji do nich, poszerzy to jeszcze bardziej już wielkie możliwości modyfikowania uzbrojenia.

Jednak to nie wszystko co szykują dla nas twórcy, gra ma otrzymać lepszą optymalizację oraz wiele poprawek silnika gry i animacji. Zaktualizowano też silnik Unity, na którym opiera się gra, dzięki czemu możemy cieszyć się pełnym wsparciem DirectX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.