Wizytówka PRS'u  

Spartanin16
Facebook Admin

Zacznę ten temat od napisania " Gdy ktoś ma youtuba do większej rzeszy graczy trafi" więc, wpadłem na pomysł by założyc na youtubie, konto klanowe, i wrzucac tam materiały, ale na początku zacznijmy od krótkich filmików promujący nasz klan i w to co gramy, ale przed tym pasowało by zrobic jak najlepszy sceniariusz by wszystko było na tip top, napiszę prosty materiał jak bym to widział.  np: " ARMA II OA, grupa żołnierzy na jednym Pasie lotniska w Takistanie ma odprawę  na której jest mówione, -Dzisiaj panowie będziemy brac udział pierwszy raz od wielu miesięcy w akcji, okolica była spokojna aż do dzisiaj. W mieście A, Nasze drony dostrzegły powoli formującą się Bojówkę nieprzyjaciela, którą musimy zwalczyc, dalej coś jeszcze będzie aby fajnie to wyszło, Wszyscy po odprawie wychodzą na pas startowy sprawdzają swoje wyposażenie, po chwili ląduje Black Hawk, ze wszystkimi członkami załogi, wraz z bronią pokładową. Zbiera żołnierzy na pokład, oczywiście żołnierze wchodzą na pokład od jednej strony jeden za drugim. Po wejściu do środka, Pada rozmowa pilota z więżą, że wszyscy na pokładzie,i czy ma zgodę na start, tutaj pada kolejnych kilka słów, po czym odlatują do celu, Przez kilka minut panuje normalna atmosfera póki nie wlecą na przestrzeń powietrzną wroga. W między czasie grupa zwiadowców wroga wypatrzyła, helikopter i daje, znac siłą w mieście by się przygotowali, na przybycie żołnierzy Amerykańskich. Heli ląduje na LZ jakieś 2km od celu, wszyscy wysiadają na ziemię, heli odlatuje, wszyscy co wysiedli formują się bojową formacie np: rój. przechodza kawałek, i padają strzały, wszyscy zaleglają, I tutaj jest koniec Filmu z ciągiem dalszym. I to by było z resztą gier. tak to bym widział, jestem otwarty na wasze pomysły, co gdzie robimy, potrzebni byli by tylko chętni gracze do tego celu, do różnych filmików z gier, w które gramy. Taki jest mój pomysł co wy na to? 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2017 8:27 pm
Kotyslaw
Clan Friend Clan Friend

Moim zdaniem bardzo fajny pomysł lecz trzeba by było stworzyć odpowiednią misję pod to. Na Patrol Opsie czy Dominacji ciężko będzie wykonać coś takiego. Chyba że po prostu inni gracze zaczęliby strzelać. 

Edit.

Jeżeli robilibyśmy coś takiego to:

1. Zróbmy to na Cherno... teren bardziej podobny do Polskiego 

2. Zróbmy to frakcją Wschód. Polska Armia nie posiada jeszcze Black Hawków 😀

Edytowany:2 tygodnie  temu
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 08/08/2017 10:02 pm
Spartanin16
Facebook Admin

Może byc tak jak napisałeś, Na Czernorusi. i tą frakcją jak piszesz teren będzie podobny do Polskiego. Ktoś ma jeszcze jakieś pomysły, im więcej głów się włączy w to efekt będzie lepszy. 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 4:41 pm
vinchit
Członek Servers Admin

Jak ustalicie już co i jak mogę to po wgrywać na serwer 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 4:56 pm
Mały Papież
Członek Redaktor PRS

Po konsultacji ze Spartaninem ustaliliśmy że spróbujemy zrobić krótkometrażowy film promujący klan. Całość ma przypominać trailer i mieć długość około 30 sekund, wykorzystamy gameplay z Insa, który własnoręcznie nagramy. 

Plan jest następujący: 

Na zahasłowanym serwerze Insurgency będziemy kręcić różne kilkusekundowe akcje wykonywane przez "aktorów", później zmontujemy - dodamy logo klanu etc. - i zobaczymy co z tego wyjdzie. Film ma przypominać to: 

Żeby zrealizować ten plan potrzebujemy:

• Kamerzysty - na razie jestem nim ja.
  • Programu do kręcenia - na razie dam szanse GeForce Experience.
  • Montażysty - Spartanin zagada do kumpla, który może nam zmontować całość.
  • Aktorów - aktualnie jest tylko Spartanin, jeżeli ktoś jest chętny do charytatywnej pracy proszę o info pod tym postem.
  • Zahasłowanego serwera Insurgency w dowolnym trybie multiplayer. (Chyba wykorzystamy serwer nr 7)
  • Muzyka - w planach jest wykorzystanie ścieżki dźwiękowej Insa.
  • Dużo chęci i nadzieji.

Aktualnie kręcenie mamy zaplanowane na sobotni wieczór.

Jeżeli komuś coś nie pasuje (bo to pomysł Papieża), ma jakiś pomysł, chce pomóc czy cokolwiek innego, proszę o info w tym temacie albo na priv.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 9:46 pm
Spartanin16
Facebook Admin

Potwierdzone informacje nic żadnej samowolki nie robi. 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 9:48 pm
Kotyslaw
Clan Friend Clan Friend

Mogę wpaść na Insa o ile zdążę pobrać 🙂

Edit. 

Przepraszam za wprowadzenie w błąd. W sobotę wyjeżdżam na wieś, a wiadomo jak to na wsi - brak internetu i komputera.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 10:18 pm
Mały Papież
Członek Redaktor PRS

Nie ma problemu:)

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 10:48 pm
jigsaw77
Członek Leader

popieram

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 11:26 pm
Mały Papież
Członek Redaktor PRS

Bóg zapłać!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 09/08/2017 11:38 pm
Commendante
Członek Admin

Mogę pomyśleć o intro do filmów...

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2017 4:28 pm
Mały Papież
Członek Redaktor PRS

Jeżeli możesz nam zrobić intro to super.

Spartanin zagadał do swojego kolegi, który może nam to zmontować, wyszło na to że pomóc nam może dopiero we wtorek.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/08/2017 6:55 pm
Mały Papież
Członek Redaktor PRS

Jak postanowiliśmy tak zrobiliśmy. Otóż udało nam się dzisiaj zrobić "próbę zdjęć",  wyszło na to że nakręciliśmy 3 krótkie "scenki".

Ogólnie nie wygląda to jakoś świetnie, jak widać na filmach jakość nie jest najlepsza, jednak może uda się coś z tego zrobić.

Bardzo dziękuję Spartaninowi oraz Xaizykowi z pomoc przy kręceniu.

Wyniki naszej pracy:

Oczywiście wyżej pokazane filmy wymagają odpowiedniego przycięcia.

Jutro spróbuje wejść do was o 20 na serwer i nagrać jak działacie na żywo, ciekaw jestem co z tego wyjdzie.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/08/2017 1:11 am

Praca