Forum

Notifications
Clear all

[Rozwiązany] Clerkly

Clerkly
(@clerkly)
Member

Siema! Imie moje Adam, lat 22. Mieszkam na Zachodniopomorskim i aktualnie pracuje jako operator CNC. Swoja przygodę z grami zacząłem dość wcześnie (jakieś 4-5 lat) i od tamtej pory stało się to moja ulubiona forma spędzania czasu. Okazjonalnie tez coś porysuję, pogram na gitarze czy poczytam książkę. Z zawodu jestem stolarzem co jest kuriozalne bo tego nie cierpię ale zawsze warto mieć jakieś wyjście awaryjne. Warto zaznaczyć że nigdy nie byłem w takiej społeczności i zawsze chciałem spróbować swoich sił w czymś takim. 

Z gier bardzo sobie cenię CS GO mimo tego iż tej gry czasami wprost nienawidzę. Ostatnio moja wielką miłościom jest Rocket League więc mam nadzieję że pomiędzy strzelaniem ktoś znajdzie czas na kopanie piłki 😀. Jestem bardzo otwarty na różnego rodzaju gatunki oprócz strategii i gier karcianych. 

Mam nadzieję że jakoś dogadamy. 

Dziękuję i pozdrawiam! 

Topic starter Opublikowany : 20/07/2021 4:55 pm
Davidof
(@davidof)
Member

Bardzo się cieszymy, że aplikujesz. W wolnej chwili wejdź na naszego FB i daj lajka  https://www.facebook.com/polishrebelsquad

Ważne dla nas jest to żebyś był aktywny, żebyśmy mogli Ciebie lepiej poznać. Czy poza cs i rl grasz w jakiej inne gry? np. call of duty mw?

Do zobaczenia na discord PRS

This post was modified 2 miesiące temu 2 times by Davidof
Opublikowany : 20/07/2021 5:42 pm
Clerkly
(@clerkly)
Member

Myślę że w coda mogę się na spokojnie zaopatrzyć jeśli będzie jakaś przecenę, w szczególności że chciałem i tak kupić a teraz przynajmniej będzie pretekst. Mogę tez grać w Rainbow sixa, lola, arme 3(chodz ostrzegam że jestem totalnie zielony ale zakochany jednocześnie). Pubg tez bardzo chętnie wleci. 

Pozdrawiam

Topic starter Opublikowany : 20/07/2021 5:54 pm
qpogrzmot
(@qpogrzmot)
Member

@clerkly Przede wszystkim dołącz do naszego PRSowego Discorda bo to tam odbywa się nasza wszelka komunikacja. Co do gierek to aktualnie najbardziej aktywne gierki na kanale to Call Of Duty Modern Warfare (w którego grywamy niemal nieprzerwanie wieczorami od premiery), Escape from Tarkov i Zero Hour. Wydaje mi się że do PUBG oraz R6 też znajdzie się ekipa ale to już by trzeba napisać na samym discordzie z zapytaniem "czy ktoś zagra". Mam nadzieje że uda nam się ciebie poznać i do usłyszenia.

Opublikowany : 20/07/2021 6:51 pm
soundwaveqlka
(@soundwaveqlka)
Szef Rekrutacji

Dzięki za aplikacje.

Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania to wal śmiało.

Bardzo prosimy o cierpliwość. Przeważnie okres rekrutacji trwa 2 tygodnie.

Do usłyszenia na discordzie!

Opublikowany : 20/07/2021 6:52 pm
Clerkly
(@clerkly)
Member

Z regulaminem już się zapoznałem, w tym tygodniu będe przychodził raczej po 23 ale w następnym jade na tydzien urlopu od 25 do 1 więc prosiłbym o przedłużenie okresu rekrutacji. Do usłyszenia!

Topic starter Opublikowany : 20/07/2021 11:56 pm
welsatis
(@welsatis)
Rada klanowa

Miłego wypoczynku

Opublikowany : 30/07/2021 11:04 am
soundwaveqlka
(@soundwaveqlka)
Szef Rekrutacji

W związku z brakiem aktywności na discordzie nie jestem w stanie wydać pozytywnej opinii. W związku z wstawiennictwem członków klanu, przedłużam okres rekrutacji o 2 tygodnie (22.08)

Opublikowany : 08/08/2021 6:45 pm
soundwaveqlka
(@soundwaveqlka)
Szef Rekrutacji

Bardzo przepraszamy za długi czas rozpatrzenia Twojej aplikacji.

 

Serdecznie witamy Ciebie w gronie PRS 😉

Opublikowany : 22/08/2021 8:54 pm
Share: