[Rozwiązany] Czacha  

RSS
Czacha
(@czacha)
Zarejestrowany Registered

Witam

Jestem Mariusz psłd. "Czacha", mówiąc na wstępie gram w Insurgency. Chciałbym aby moja kandydatura było rozpatrzona pozytywnie, gdyż ucieszyłoby mnie to i chcę pomóc w rozwoju aktualnego klanu. Gram codziennie, około godziny 20:00 zaczynam grać. Lubię nawiązywać nowe kontakty z użytkownikami/graczami, a także poszukuję osoby z doświadczoną strukturą danej gry. Mam mikrofon, nie charczy mi gdy mówię, szybko nawiązuję daną nić porozumienia. Jestem osobą współpracującą, uprzejmą. Gracze nie skarżą się na mój temat. Każdy kogo poznałem ma dobrą myśl o mnie i mam nadzieję, że dany klan nie odrzuci mnie tylko zaakceptuje. 

Cytat
Opublikowany : 22/07/2017 7:39 pm
micrut22
(@micrut22)
Zarejestrowany Registered

Witaj Czacha

Dziękujemy za złożenie podania . W ciągu 2 tygodni zostanie podjęta decyzja w Twojej sprawie.

Korzystaj regularnie z teamspeak-a oraz strony klanowej, daj się poznać jak największej grupie klanowiczów żeby Twoja kandydatura została przyjęta.

O naszej decyzji zostaniesz powiadomiony w tym wątku rekrutacyjnym.

Powodzenia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2017 10:03 am
jigsaw77
(@jigsaw77)
Member Head Admin

W wyniku głosowania Twoja kandydatura na członka klanu Polish Rebel Squad została odrzucona.

Powodem odmowy jest dłuższa nieobecność na klanowym ts3 przez którą nie byliśmy w stanie Ciebie poznać.

Masz prawo złożyć podanie ponownie, nie wcześniej jednak niż po 30 dniach od głosowania w sprawie pierwszego podania (czyli dziś).

Pamiętaj samo złożenie podania i krótka obecność na ts3 nie jest wystarczającym argumentem za przyjęciem do klanu. 2 tygodniowy okres próbny jest szczególnie ważny i każdą dłuższą nieobecność należy zgłaszać żebyśmy mogli Ci okres adaptacji przedłużyć zgodnie z regulaminem rekrutacji.

Powodzenia

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2017 10:49 pm
Share: