[Rozwiązany] Equer  

Equer
Clan Friend Member

Helou !

Jestem Equer. Mam 15 lat. Na ogół jestem spokojny i opanowany. Luuubię grać w Insurgency. Znalazłem to forum (oraz ten klan) poprzez recenzję użytkownika Jigsaw77 (czy jakoś tak...) na Steam na stronie z grą Insurgency. Moją pasją jest muzyka. Moim ulubionym gatunkiem jest metal. Grywam na gitarze.

Na ogół grywam w Mount&Blade Warband. Jestem w klanie 1pp (byłem w 7pp, 19pp, 8pp).

Myślę, że zostanę przyjęty do waszego klanu ! 

Mój profil: steam:  https://steamcommunity.com/id/Equer

Pozdrawiam, przyjaciel Equer.

Edytowany:2 miesiące  temu
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2017 2:36 am
micrut22
Członek V-Leader

Witaj Equer

Dziękujemy za złożenie podania . W ciągu 2 tygodni zostanie podjęta decyzja w Twojej sprawie.

Korzystaj regularnie z teamspeak-a oraz strony klanowej, daj się poznać jak największej grupie klanowiczów żeby Twoja kandydatura została przyjęta.

O naszej decyzji zostaniesz powiadomiony w tym wątku rekrutacyjnym.

Powodzenia!

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2017 3:16 pm
ederwolf
Zarejestrowany Registered

Nie wnikam w metody wychowawcze Rodziców ani w Twój wiek lecz w to, w jaki sposób napisałeś o Jigsawie.

Tutaj cytat - Jigsaw77 (czy jakoś tak...)

Świadczy o pewnej ignorancji i pewnej niewiedzy o Szlachetnie Panującym nam Jigsawie77 i Klanie PRS. 

Jednakoż śmiem twierdzić, że tli się w Twym sercu chęć poprawy i że przez swą aktywność pokażesz swą kulturę 😀

Good luck,

Eder, out

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 16/07/2017 3:18 pm
jigsaw77
Członek Leader

W wyniku głosowania Twoja kandydatura została zaakceptowana. Od teraz jesteś członkiem klanu Polish Rebel Squad.

Wkrótce administratorzy przydzielą Ci uprawnienia na stronie klanowej i ts3. (Jak chcesz szybciej sam o nie zapytaj).

Masz prawo używać tag PRS na swoim koncie steam i innych klientach gier a także w podpisach na forach i innych miejscach.

Masz również prawo wglądu do wewnętrznego forum oraz uczestniczenia w podejmowaniu ważnych decyzji klanowych.

W przypadku dodatkowych pytań a także w każdej potrzebie zwracaj się z prośbą do jednego z administratorów PRS lub bezpośrednio do mnie.

Powodzenia 🙂

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 06/08/2017 11:37 pm
Commendante
Członek Admin

Sprawdź czy masz dostęp do wewnętrznego forum.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 07/08/2017 12:01 am

Praca