[Przyklejony] forum / ts3 - FAQ  

RSS
jigsaw77
(@jigsaw77)
Lider Admin

1. Jak umieszczać zdjęcia na forum z internetu ?

ppm (prawy przycisk myszy) na zdjęciu umieszczonym w internecie -> kopiuj grafikę -> przechodzimy na forum gdzie w poście wciskamy kombinację klawiszy ctrl + V, grafika / zdjęcie powinno pojawić się w edytowanym poście.

2. Jak umieścić zdjęcie na forum z własnego komputera ?

pobierz ten plik zapodaj.net -> zainstaluj, ppm na zdjęciu umieszczonym na twoim komputerze -> zapodaj -> zapodaj.net, pokaże się okno z linkiem -> lpm (lewy przycisk myszki) na linku, otworzy się strona www z przesłanym zdjęciem, dalej postępujemy analogicznie do punktu nr 1 czyli ppm (prawy przycisk myszy) na zdjęciu umieszczonym w internecie -> kopiuj grafikę -> przechodzimy na forum gdzie w poście wciskamy kombinację klawiszy ctrl + V, grafika / zdjęcie powinno pojawić się w edytowanym poście.

3. Jak umieścić film z youtube na forum ?

wystarczy skopiować adres filmu z YT -> przechodzimy do posta na forum i wciskamy kombinację klawiszy ctrl + v, link powinien się zamienić na podgląd filmu po zaakceptowaniu posta.

4Mam problem z zalogowaniem się na stronie.

Kliknij odzyskaj hasło (logowanie -> odzyskaj hasło w menu górnym) lub napisz wiadomość do administracji na kontakt@prsclan.pl

5Dlaczego nie widać założonego przeze mnie tematu (napisanej odpowiedzi) na forum ?

Nie martw się to zabezpieczenie antyspamowe prawdopodobnie jest to Twój pierwszy post/temat na forum i musisz poczekać na zatwierdzenie wypowiedzi przez administrację.

6. Dlaczego nie widać linku który zamieściłem w wiadomości / temacie ?

Nie martw się to zabezpieczenie antyspamowe prawdopodobnie jest to Twój pierwszy post/temat na forum dlatego nie możesz jeszcze zamieszczać linków.

7. Co to jest ts3 ?

TS3 to TeamSpeak 3 komunikator głosowy powszechnie używany przez różne społeczności (takie jak klany).

8. Jak zainstalować ts3 ?

Instalator klienta ts3 znajdziesz tu:  https://www.teamspeak.com/en/downloads.html#

9. Mam zainstalowany ts3 ale nic nie słyszę / nikt mnie nie słyszy.

Musisz ustawić w kliencie ts3 opcje odtwarzania i przechwytywania.

Do góry klikasz narzędzia -> opcje -> odtwarzanie  -> po prawej stronie masz urządzenie do odtwarzania (wybierz swoje urządzenie).

To samo mikrofon narzędzia -> opcje -> przechwytywanie -> po prawej masz tryb przechwytywania (wybierz mikrofon).

Dodatkowo ustaw sobie nadawanie na jakiś przycisk (opcja naciśnij i mów w opcjach przechwytywania).

10. Nie mam rangi na ts3 i nie mogę wejść na niektóre kanały.

Musisz poprosić o nadanie rangi administratora lub jednego z moderatorów (są to  kasmaister, xSucid3, shizophrenia)

11. Reinstalowałem system i nie mam uprawnień na ts3.

Przed reinstalacją systemu należy zrobić kopię klucza uprawnień. 

Narzędzia -> tożsamości po lewej kliknij na swojej tożsamości ppm i wybierz eksportuj .Zapisz plik w bezpiecznym miejscu.

Po zainstalowaniu systemu ponownie wejdź na Narzędzia -> Tożsamości po lewej kliknij na białym tle ppm i wybierz importuj wskazując miejsce zapisania pliku który utworzyłeś podczas eksportu.

Obejrzyj też ten filmik który ładnie obrazuje tą operację.

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 23/07/2017 5:48 pm
Share: