Notifications
Clear all

[Rozwiązany] Tolya  

  RSS
Tolya
(@tolya)
Zarejestrowany Registered

Hej, szukam jak najbardziej kooperacyjnego teamu, bo bardzo chcę polubić Squad, a z randomami w necie się nie da za bardzo 😉 Gram dużo, online, kooperacyjnie: aktualnie ponad roku tłukę w Escape from Tarkov w klanie TAW, ale niestety nie grają w Squad.

Squad wydaje mi się fajny ze względu na inspiracje Battlefieldem 2 - kiedyś grałem w to dużo i namiętnie, również w systemie turniejowym 21stCenturyWarfare. Oprócz tego Arma, wszelkiej maści symulacje, a także "każuale" takie jak Ghost Recon.

Cytat
Opublikowany : 10/06/2019 7:45 pm
Riser
(@riser)
Szef rekrutacji Discord Admin

Hej,

Z czystej ciekawości jak na nas trafiłeś i czy Ty przypadkiem nie grałeś razem z TAWami w Insurgency: Sandstorm ?
Jak możesz podaj steamID albo wklej listę gier w jakie grywasz co by można było znaleźć wspólne tytuły.

Większość podań składana jest przez osoby, które z reguły znamy mniej lub bardziej. Prosimy zatem o cierpliwość, ponieważ będziemy musieli wpierw Ciebie poznać 🙂

W tym celu odwiedzaj naszego discorda, udzielaj się na nim no i najważniejsze pograjmy trochę wspólnie z wykorzystaniem komunikatora głosowego.

Teamspeak3: ts.prsclan.pl (aby swobodnie komunikować się na TS należy poprosić jednego z adminów o przyznanie rangi "kandydat")
Discord - PRS :   https://discord.gg/tXmztda  
Discord - ISP (jezeli grasz w Insurgency:Sandstorm, spora część PRS obecnie tam gra): https://discord.gg/8gK4CuF
Steam:   http://steamcommunity.com/groups/prs-ft
FB:   https://www.facebook.com/polishrebelsquad/    

W razie pytań najszybciej odpowiem na Discordzie ale możesz próbować też innych metod.

 

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 10/06/2019 10:50 pm
jigsaw77
(@jigsaw77)
Member Head Admin

Squad jest specyficzny bo wymaga sporo ludzi do gry. Można oczywiście złożyć mały oddział i wejść na jakiś randomowy serwer ale to nie jest do końca to, dlatego ciężko jest znaleźć klan który w to gra systematycznie. TAW to duży międzynarodowy klan i skoro nawet u nich jest ciężko znaleźć ludzi do Squad to obrazuje to skalę problemu.

Nad Wisłą jedynie Husaria potrafiła coś na tym polu osiągnąć i robiła eventy raz w tygodniu zbierając kilkadziesiąt osób, ale obecnie z tego co słyszałem chyba nawet oni odpuścili skręcająć min w R6.

PRS nigdy nie miał wystarczająco dużo chętnych żeby na poważnie bawić się w ten tytuł. Tak jak powiedział Riser większość gra codziennie w Sandstorm. W ARMA 3 prędzej znajdziesz u nas chętnych do gry. W Squad gra sporadycznie kilka osób, więc jeżeli jesteś nastawiony konkretnie na ten tytuł to źle trafiłeś i ciężko mi będzie Ci coś w tym temacie doradzić. 

Jeżeli nie przeszkadza Ci to co pisałem wyżej to się postaraj bo jesteśmy dość zżytą społecznością i warto nosić barwy PRS.

This post was modified 1 rok temu by jigsaw77
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 11/06/2019 8:38 am
Tolya
(@tolya)
Zarejestrowany Registered

Hej, dzięki za odpowiedź 😉 W TAW nie grałem nigdy w Insurgency, jakoś niespecjalnie mi ten tytuł podchodzi, ale pewnie dlatego, że za mało godzin w to wbiłem żeby wejść we flow. W TAW jestem na 100% w Tarkowie.

Dzięki że napisaliście szczerze jak to z tym Squad jest - w TAW kiedyś był batalion Squada, ale nie wiem nawet czemu się zwinął, prawdopodobnie z powodu braku osób które mogłyby to organizacyjnie pociągnąć i/lub osób w ogóle.

Husaria nadal w Squad gra i nie ukrywam, że do nich też złożyłem podanie. Natomiast obowiązki rodzinne sprawiają, że raczej nie będę nigdy członkiem, bo różnie bywa z czasem gry wieczorem, a oni zaczynają mecze o regularnych porach i wymagają obecności przynajmniej 1,5 godziny. Szanuję takie zaangażowanie i nie chcę być piątym kołem u wozu, tym co się co chwilę afkuje, albo co się ciągle spóźnia/przychodzi później.

Moja sytuacja jest prosta: około 20-21 wchodzę na godzinkę-dwie, praktycznie codziennie, żeby pograć ze znajomymi.

Arma 3 to ciekawa propozycja, od dawna szukam grupki małej ludzi do coopa - nawet aby polatać trochę w Recon/Combat Opsach, bo pełen milsim mnie niespecjalnie interesuje.

Dzięki za zaproszenie, wpadnę w wolnej chwili na Discorda do was i chętnie bym w coś z wami zagrał.

Moje SteamID: https://steamcommunity.com/id/tolya

This post was modified 1 rok temu by Tolya
OdpowiedzCytat
Opublikowany : 13/06/2019 3:01 pm
Riser
(@riser)
Szef rekrutacji Discord Admin

Sporo czasu minęło od ostatniej aktywności w tym poście. Nie widzę kolegi na liście osób discordzie ISP oraz PRS (szukałem pod nickiem takim jak na forum). Jeżeli jesteś dalej zainteresowany dołączeniem daj znać w tym temacie ale odezwij się do mnie discordzie.

 

OdpowiedzCytat
Opublikowany : 26/08/2019 11:15 pm
Share: