Elemental Device wydaje pierwszą płytę – Post Incendium

Elemental Device, jest formacją metalową z Katowic. Zespół ten grający nieprzerwanie od 2012 roku Melodic Death Metal koncertuje najczęściej na południu Polski.

Grupa zdobyła wyróżnienie na przeglądzie zespołów  “Żubrowisko 2014”. W tym samym roku utwór “At the Edge of Collapse” znalazł się w składance “Silesian Butchers vol. 4”. Utwór został doceniony również podczas 535 wydania “Rzeźni” na antenie Antyradia.

Na początku 2015 roku Elemental Device wydało demo “ignition MMXV”. W maju 2016, wraz z nowym perkusistą zespół doszedł do finału regionalnego V edycji Emergenza Festival. W październiku tego samego roku formacja zaczęła prace nad swoim pierwszym longplayem pt. “Post Incendium”, który ukaże się 27 maja 2018.

.

 

Debiutancka płyta nosi tytuł „Post Incendium”. Materiał przez długi czas nabierał kształtów by oficjalnie ukazać się w dniu dzisiejszym. Zespół aktualnie promuje koncertowo najnowsze utwory.

Wokalistą zespołu jest brat jednego z naszych towarzyszy broni, Qpogrzmot-a dlatego trzymamy kciuki za udany debiut płyty.

Zapraszamy do oglądania oficjalnego teasera.

Zespół w składzie:
Michał Wojczyk – wokal
Michał Fojt – gitara
Dawid Palasz – bas
Filip Badura – perkusja

Online:
www.elementaldevice.com
www.fb.com/ElementalDevice
www.youtube.com/channel/UCZziZ3FAO3FdPBSBUR_vHyA/

1 thought on “Elemental Device wydaje pierwszą płytę – Post Incendium

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.