Kolejny wipe w Escape from Tarkov 24 grudnia a wraz z nim wyzwanie “Kappa Run”, organizowany przez Polish Rebel Squad

Z okazji kolejnego wipe-a w Escape from Tarkov zaplanowanego na 24 grudnia, klan Polish Rebel Squad zaprasza wszystkich chętnych do wyzwania “Kappa Run”.

Dla pierwszych trzech osób, które ukończą wszystkie zadania i zdobędą “Kappa Secure Container” przygotowaliśmy małe upominki – kubek,koszulkę z własnym nickiem, czapeczkę z napisem Escape From Tarkov z oficjalnego sklepu EFT a to wszystko spakowane w piękny plecak z logo PRS.
Zasady są proste zarejestruj swój nick w grze na kanale #kapparun-tarkov baw się dobrze na kanale discord klanu PRS, dziel się postępami na #escape-from-tarkov

https://prsclan.com.pl/
https://discord.gg/CwVNbwx

Czas liczymy wg licznika w grze wiec każdy ma szanse na nagrody.

 

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W WYZWANIU “KAPPA RUN”

  POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem konkursu “Kappa Run” (zwanego dalej “WYZWANIEM”) jest  klan Polish Rebel Squad zwany dalej “Organizatorem”.

Konkurs zostanie przeprowadzony z wykorzystaniem kanału discord w pokoju  #kapparun-tarkov zwanego dalej “Kanałem Discord”

  CZAS TRWANIA KONKURSU

Konkurs rozpocznie się 25 grudnia 2020 i będzie trwał aż do ukończenia wszystkich zadań i zdobycia “Kappa Secure Container” przez 3 pierwszych graczy zarejestrowanych na kanale #kapparun-tarkov

WYMAGANIA UCZESTNICTWA

Do Konkursu dopuszczone są osoby przebywające na terenie Europy w trakcie trwania Konkursu. Uczestnicy poniżej 18 roku życia zobowiązani są dostarczyć zgodę opiekuna prawnego.

Aktywne konto na serwerze Discord.

Uczestnictwo w Konkursie jest bezpłatne.

NAGRODA I INFORMOWANIE O WYGRANEJ

Zwycięzcy otrzymają następujące przedmioty (zwane dalej “Nagrodą”):

  • czarny kubek z logo PRS,
  • koszulkę z własnym nickiem,
  • czapeczkę z napisem Escape From Tarkov z oficjalnego sklepu EFT,
  • czarny plecak z logo PRS.

Nagrody obejmują bezpłatną dostawę na adresy pocztowe w regionie Europy (w zasięgu dostaw sieci Amazon). Wszelkie dodatkowe koszty transportu, cła lub podatki muszą zostać poniesione przez zwycięzcę. Zwycięzca musi ponieść koszty nowej dostawy, o ile pierwsza nie powiedzie się z przyczyn, za które Organizator nie ponosi odpowiedzialności (np. Zwycięzca poda niejasny lub niejednoznaczny adres).

Jeśli z jakiegokolwiek powodu niemożliwe będzie wysłanie nagrody do zwycięzcy (np. Z powodu jej uszkodzenia lub zniszczenia przed dostawą), Organizator ma prawo do przekazania zwycięzcy ekonomicznie równoważnej nagrody. Organizator nie zastąpi żadnych utraconych lub skradzionych nagród.

Zwycięzca jest odpowiedzialny za wszelkie podatki należne jako bezpośredni lub pośredni wynik Konkursu. Organizator w żaden sposób nie ponosi odpowiedzialności za podatek należny od zwycięzcy.

OCHRONA DANYCH

Podczas przechowywania i korzystania z danych uczestników, Organizator zastosuje się do odpowiednich przepisów dotyczących ochrony danych. Organizator zbierze, przechowa oraz wykorzysta dane osobowe podane w celu uczestnictwa w Konkursie. Dane będą przechowywane tylko tak długo, jak będzie to wymagane dla wyżej wymienionych celów. Żadne dane nie będą udostępniane osobom trzecim, chyba że jest to konieczne do realizacji Konkursu lub dostarczenia Nagrody (np. Dostawcy usług pocztowych itp.).

RÓŻNE

Organizator zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, do wykluczenia osób, które próbują manipulować Konkursem w jakikolwiek sposób, które naruszają warunki uczestnictwa lub które celowo wykorzystują Konkurs, aby denerwować, obrażać, grozić lub nękać innych.

Jakiekolwiek stwierdzenie nieważności lub niewykonalności niektórych klauzul niniejszych warunków uczestnictwa nie wpływa na ważność lub wykonalność innych klauzul. Jeśli zwycięzca umyślnie poda nieprawdziwe informacje w celu uzyskania nagrody lub prawa do udziału, Organizator ma prawo do odzyskania przyznanej nagrody lub odpowiadającego jej ekwiwalentu w gotówce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.