Witaj na stronie

klanu multigamingowego

Polish Rebel Squad

 

Klan rozpoczął działalność 28 listopada 2016 roku.

Tworzyło go kilku graczy, których łączyła m.in. wspólna gra na serwerach Insurgency , Killing Floor 2 oraz znajomość z innych klanów (10.BK, FG||, PLG) jak i z realnego życia.

Po kilku miesiącach docierania się i wytężonej pracy udało nam się wypracować aktualny i obowiązujący model funkcjonowania. Nie jesteśmy typowym klanem jednej gry. Nasi bracia to zarówno młodzież, która nie ukończyła 18-go roku życia, ale i 20, 30, 40 latkowie. Spędzamy swój wolny czas na serwerze Team Speak 3 przy takich tytułach jak Insurgency, Insurgency Sandstorm, Call of Duty Modern Warfare, Escape from Tharkov, Killing Floor 2, War Thunder, Squad, PUBG, Fortnite, GTA, MOW i innych znanych tytułach. Nasi członkowie nie różnią się rangami jedynie funkcjami jakie wykonujemy dla klanu. W swoich szeregach posiadamy min. lidera, administratorów serwerów gier , klanowego Team Speak-a, Discorda-a oraz strony internetowej. Wymienione funkcje są nagrodą za wkład w budowę i utrzymanie klanu PRS.

Serwer Team Speak 3, Discord i Forum  podzielone są na część publiczną (dostępną dla każdego), oraz zamkniętą, do której dostęp mają wyłącznie członkowie klanu.

Każdego wieczoru większość z nas przesiaduje na klanowym TS3, gdzie wspólnie spuszczamy łomot innym graczom na naszych serwerach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z działem rekrutacja lub napisz wiadomość na adres: kontakt@prsclan.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

       

Dołącz do naszej grupy steam

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.