Klan rozpoczął działalność 28 listopada 2016 roku.

Tworzyło go kilku graczy, których łączyła m.in. wspólna gra na serwerach Insurgency , Killing Floor 2 oraz znajomość z innych klanów (10.BK, FG||, PLG) jak i z realnego życia.

Po kilku miesiącach docierania się i wytężonej pracy udało nam się wypracować aktualny i obowiązujący model funkcjonowania. Nie jesteśmy typowym klanem jednej gry. Nasi Rebelianci, to zarówno młodzież, która nie ukończyła 18-go roku życia, ale są i 20, 30, 40 latkowie. Spędzamy swój wolny czas na serwerze Team Speak przy takich tytułach jak Insurgency, Killing Floor 2, Day of Infamy, Squad, PUBG, Fortnite. Nasi członkowie nie różnią się rangami jedynie funkcjami jakie wykonujemy dla klanu.W swoich szeregach posiadamy min. lidera klanu , administratorów serwerów gier , klanowego Team Speak-a oraz strony internetowej. Wymienione funkcje są nagrodą za wkład w budowę i utrzymanie klanu PRS.

Serwer Team Speak jest podzielony na część publiczną (dostępną dla każdego), oraz zamkniętą, do której dostęp mają wyłącznie członkowie klanu oraz przyjaciele klanu ( Clan Friend).

Każdego wieczora większość z nas przesiaduje na klanowym TS3, gdzie wspólnie spuszczamy łomot innym graczom na naszych serwerach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z działem rekrutacja na forum lub napisz maila  kontakt@prsclan.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *