Klan rozpoczął działalność 28 listopada 2016 roku.

Tworzyło go kilku graczy, których łączyła m.in. wspólna gra na serwerach Insurgency , Killing Floor 2 oraz znajomość z innych klanów (10.BK, FG||, PLG) jak i z realnego życia.

Po kilku miesiącach docierania się i wytężonej pracy udało nam się wypracować aktualny i obowiązujący model funkcjonowania. Nie jesteśmy typowym klanem jednej gry. Nasi Rebelianci, to zarówno młodzież, która nie ukończyła 18-go roku życia, ale są i 20, 30, 40 latkowie. Spędzamy swój wolny czas na serwerze Team Speak przy takich tytułach jak Insurgency, Killing Floor 2, Argo, Day of Infamy, Squad, World of Tanks, Arma i MoW. Nasi członkowie nie różnią się rangami jedynie funkcjami jakie wykonujemy dla klanu.W swoich szeregach posiadamy min. lidera klanu , administratorów serwerów gier , klanowego Team Speak-a oraz strony internetowej. Wymienione funkcje są nagrodą za wkład w budowę i utrzymanie klanu PRS.

Serwer Team Speak jest podzielony na część publiczną (dostępną dla każdego), oraz zamkniętą, do której dostęp mają wyłącznie członkowie klanu oraz przyjaciele klanu ( Clan Friend).

Każdego wieczora większość z nas przesiaduje na klanowym TS3, gdzie wspólnie spuszczamy łomot innym graczom na naszych serwerach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z działem rekrutacja na forum lub napisz maila  kontakt@prsclan.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *