Witaj na stronie

klanu multigamingowego

Polish Rebel Squad

 

Klan rozpoczął działalność 28 listopada 2016 roku.

Tworzyło go kilku graczy, których łączyła m.in. wspólna gra na serwerach Insurgency , Killing Floor 2 oraz znajomość z innych klanów (10.BK, FG||, PLG) jak i z realnego życia.

Po kilku miesiącach docierania się i wytężonej pracy udało nam się wypracować aktualny i obowiązujący model funkcjonowania. Nie jesteśmy typowym klanem jednej gry. Nasi bracia to 20, 30, 40 latkowie. Spędzamy swój wolny czas na serwerze Discord przy takich tytułach jak Insurgency, Insurgency Sandstorm, Call of Duty Modern Warfare, Escape from Tharkov, Killing Floor 2, War Thunder, Squad, PUBG i innych znanych tytułach. Nasi członkowie nie różnią się rangami jedynie funkcjami jakie wykonujemy dla klanu. W swoich szeregach posiadamy min. lidera, administratorów serwerów gier , klanowego Team Speak-a, Discorda-a oraz strony internetowej. Wymienione funkcje są nagrodą za wkład w budowę i utrzymanie klanu PRS.

Serwer Team Speak 3, Discord i Forum  podzielone są na część publiczną (dostępną dla każdego), oraz zamkniętą, do której dostęp mają wyłącznie członkowie klanu.

Każdego wieczoru większość z nas przesiaduje na klanowym Discordzie, gdzie wspólnie spuszczamy łomot innym graczom na naszych serwerach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z działem rekrutacja lub napisz wiadomość na adres: kontakt@prsclan.pl

Serdecznie zapraszamy !!!

       

Dołącz do naszej grupy steam

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.