O nas

 

Witaj na stronie

Polish Rebel Squad

 

Klan rozpoczął działalność 28 listopada 2016 roku.

Tworzyło go kilku graczy, których łączyła m.in. wspólna gra na serwerach Insurgency , Killing Floor 2 oraz znajomość z innych klanów (10.BK, FG||, PLG) jak i z realnego życia.

Po kilku miesiącach docierania się i wytężonej pracy udało nam się wypracować aktualny i obowiązujący model funkcjonowania. Nie jesteśmy typowym klanem jednej gry. Nasi bracia to 20, 30, 40 latkowie. Spędzamy swój wolny czas na serwerze Discord przy takich tytułach jak Insurgency, Insurgency Sandstorm, Call of Duty Modern Warfare, Escape from Tharkov, Killing Floor 2, Zero Hour, Tactical Operations, PUBG, Deadside, Ground Branch i innych znanych tytułach. Nasi członkowie nie różnią się rangami jedynie funkcjami jakie wykonujemy dla klanu. W swoich szeregach posiadamy min. lidera, administratorów serwerów gier , Discorda-a oraz strony internetowej. Wymienione funkcje są nagrodą za wkład w budowę i utrzymanie klanu PRS.

Discord i Forum  podzielone są na część publiczną (dostępną dla każdego), oraz zamkniętą, do której dostęp mają wyłącznie członkowie klanu.

Każdego wieczoru większość z nas przesiaduje na klanowym Discordzie, gdzie wspólnie spuszczamy łomot innym graczom na naszych serwerach.

Jeśli chcesz do nas dołączyć zapoznaj się z działem rekrutacja lub napisz wiadomość na adres: kontakt@prsclan.pl

Serdecznie zapraszamy !

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.