Poprawiony Battalion 1944 odzyskuje zaufanie graczy

Battalion 1944 nie miało łatwego startu w Early Access, jednakże ostatnie wydanie gry w wersji 1.0 przyniosło ogromny wzrost zainteresowania graczy.

Po zamknięciu wersji beta programista Bulkhead Interactive wziął sobie do serca uwagi od społeczności i zastosował pewne zmiany które okazały się strzałem w dziesiątkę. Teraz gra oficjalnie przeszła na pełną wersję i wydaje się, że przeżywa swoją drugą młodość osiągając obecnie największą liczbę użytkowników od ponad roku. Studio Bulkhead Interactive wypuściło potężną aktualizację w wersji premierowej gry.

Patch poprawia optymalizację, ulepsza grafikę i matchmaking, dodaje nowe mapy oraz wprowadza wsparcie dla botów. Jednocześnie zwiększono znacznie wydajność silnika gry co pozwoliło uzyskać ponad 100 klatek na sekundę na komputerach zbudowanych w ostatnich kilku latach. Gruntownie przebudowano tryb Wartide (competitive).

Przerobiono interfejs i ekonomię  gry. Dostępne wcześniej mapy zostały mocno zaktualizowane, zarówno pod względem wizualnym, jak i zbalansowania. Dodano także kilka zupełnie nowych. Postacie w grze otrzymały nowe modele i animacje, dzięki czemu prezentują się zdecydowanie lepiej. Usprawniono także system poruszania się oraz recoil broni. Bardzo istotną dla konkurencyjnych graczy było wprowadzenie nowego systemu kojarzenia oraz wsparcie dla serwerów dedykowanych.

Zaimplementowanie Faceit do trybu konkurencyjnego bezpośrednio w grze zwiększyło jego popularność poprzez napływ graczy z innych gier konkurencyjnych takich jak CS:GO, R6 czy Insurgency Sandstorm.

 

Twórcy wprowadzili także kilka eksperymentalnych nowości, które nie są jeszcze dopracowane. Wśród nich znalazły się boty uzupełniające braki osobowe na serwerach a także system rejestrowania powtórek. Gorąco zachęcamy Was do przetestowania gry która na chwilę obecną kosztuje nad Wisłą jedynie 60 zł (po obniżce 20% do 11 czerwca).

Jeśli zainteresowała Cię najnowsza produkcja studia Bulkhead Interactive i szukasz drużyny do gry konkurencyjnej, zapraszamy na nasz discord https://discord.gg/NRAGkNU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.