ZASADY REKRUTACJI.


 

Od kandydatów oczekujemy:
– kultury osobistej (nie tolerujemy wulgarnych nicków, czy opisów na profilu steam),
– używania komunikatora TS3 do komunikacji klanowej,
– rejestracji na stronie klanowej https://prsclan.com.pl,
– akceptacji niniejszego regulaminu.
Jakich kandydatów szukamy ?
– ludzi przyjacielskich, chętnych do pomocy, zaangażowanych w życie klanu,
– nie tolerujemy osób konfliktowych i nieżyczliwych.

Jeśli owe wstępne wymagania nie są dla Ciebie problemem i chciałbyś zostać jednym z nas zarejestruj się na stronie https://prsclan.com.pl i załóż nowy temat na forum w dziale “rekrutacja” – link  tytułując go swoim nickiem, którego będziesz używał w grze, TS3, steam oraz stronie www. Przedstaw się w kilku zdaniach, jeśli chcesz- pochwal się czymś, jeśli uważasz, że warto.Gdy Twoja kandydatura zostanie wstępnie zaakceptowana (o czym zostaniesz poinformowany w założonym przez siebie temacie) zostaniesz przyjęty na minimum 2 tygodniowy okres próby, kiedy to będziemy obserwować Twoje zaangażowanie w klanie.
Jeżeli z jakiś powodów zdarzy się, że będziesz nieobecny dłużej niż 7 dni – poinformuj nas o tym w swoim temacie rekrutacyjnym. Wówczas okres adaptacji zostanie przedłużony.
Po upływie minimum 2 tygodni, członkowie klanu w wewnętrznym głosowaniu zdecydują, czy Twoja kandydatura została zaakceptowana, czy też odrzucona (o czym także zostaniesz poinformowany w swoim temacie rekrutacyjnym).
Jeśli okres adaptacji przebiegnie pomyślnie- zostanie Ci nadany dostęp do wewnętrznego forum oraz swobodny dostęp do serwera TS3 (zostaniesz przypisany do grupy PRS . Będziesz mógł używać tagu klanowego na steam i innych platformach gier oraz poprosić o przyznanie awatara klanowego i koszulki). Od tej chwili stajesz się pełnoprawnym członkiem klanu.

Co dalej ?

Śledź dyskusje prowadzone na forum wewnętrznym, jeśli będą tam tematy, w których będziesz chciał zabrać głos- zrób to. Pamiętaj, że Twoja aktywność (poza serwerami gier i TS3) jest dla nas bardzo ważna, pozwoli nam poznać Cię lepiej i przede wszystkim przekona nas, że chcesz się z nami zintegrować .

Klan PRS jest bardzo młodą społecznością, dlatego tak ważne jest dla nas pełne zaangażowanie jego obecnych i przyszłych członków oraz osobisty wkład wnoszony przez poszczególnych graczy.
Niektórzy z nas pełnią w klanie określone funkcje. Mamy np: administratorów strony www, skarbnika, administratorów serwerów gier i serwera TS. To dzięki ich zaangażowaniu, poświęceniu wolnego czasu i bezinteresownej pracy- możemy funkcjonować, rozwijać się i spędzać czas we własnym gronie. Być może i Ty któregoś dnia zostaniesz poproszony, by objąć jedną z ważnych funkcji w klanie.

Polish Rebel Squad