ZASADY REKRUTACJI

 

Jeśli chciałbyś zostać jednym z nas zarejestruj się na stronie https://prsclan.com.pl  i załóż nowy temat na forum w dziale “Rekrutacja” tytułując go swoim nickiem, którego będziesz używał w grze, platformie steam, ts3, discord oraz stronie www.

 

Przedstaw się w kilku zdaniach, pochwal się czymś, jeśli uważasz, że warto.

Jeśli Twoja kandydatura zostanie wstępnie zaakceptowana (o czym zostaniesz poinformowany w założonym przez siebie temacie) zostaniesz przyjęty na minimum 2 tygodniowy okres próby, kiedy to będziemy obserwować Twoje zaangażowanie w klanie.

Jeśli z jakiś powodów zdarzy się, że będziesz nieobecny dłużej niż 7 dni  poinformuj nas o tym w swoim temacie rekrutacyjnym. Wówczas okres adaptacji zostanie przedłużony.

 

Po upływie minimum 2 tygodni, członkowie klanu w wewnętrznym głosowaniu zdecydują, czy Twoja kandydatura została zaakceptowana, czy też odrzucona (o czym także zostaniesz poinformowany w swoim temacie rekrutacyjnym).

 

Jeśli okres adaptacji przebiegnie pomyślnie- zostanie Ci nadany dostęp do wewnętrznego forum i strony klanowej oraz swobodny dostęp do serwera TS3 (zostaniesz przypisany do grupy PRS . Będziesz mógł używać tagu klanowego na steam i innych platformach gier oraz poprosić o przyznanie awatara klanowego i koszulki).

 

Od tej chwili stajesz się pełnoprawnym członkiem klanu.

 

Śledź dyskusje prowadzone na forum wewnętrznym, jeśli będą tam tematy, w których będziesz chciał zabrać głos – zrób to. Pamiętaj, że Twoja aktywność (poza serwerami gier i TS3) jest dla nas bardzo ważna, pozwoli nam poznać Cię lepiej i przede wszystkim przekona nas, że chcesz się z nami zintegrować.

 

Klan PRS jest bardzo młodą społecznością, dlatego tak ważne jest dla nas pełne zaangażowanie jego obecnych i przyszłych członków oraz osobisty wkład wnoszony przez poszczególnych graczy.

 

Niektórzy z nas pełnią w klanie określone funkcje. Mamy np: administratorów strony www, skarbnika, administratorów serwerów gier i serwera ts3.

To dzięki ich zaangażowaniu, poświęceniu wolnego czasu i bezinteresownej pracy- możemy funkcjonować, rozwijać się i spędzać czas we własnym gronie. Być może i Ty któregoś dnia zostaniesz poproszony, by objąć jedną z ważnych funkcji w klanie.

 

Zapraszamy !!!