Rekrutacja

ZASADY REKRUTACJI

 

Jeżeli chciałbyś zostać jednym z nas zarejestruj się na stronie https://prsclan.com.pl  poczekaj na aktywację konta (otrzymasz wiadomość na e-mail z linkiem potwierdzającym) i załóż nowy temat na forum w dziale “Rekrutacja” tytułując go swoim nickiem, którego będziesz używał w grze, platformie steam, komunikatorze discord oraz stronie www.

Przedstaw się w kilku zdaniach, pochwal się czymś, jeśli uważasz, że warto. Zapoznaj się z Regulaminem, Polityką Prywatności oraz faq .

Jeśli Twoja kandydatura zostanie wstępnie zaakceptowana (o czym zostaniesz poinformowany w założonym przez siebie temacie) zostaniesz przyjęty na minimum 2 tygodniowy okres próby, kiedy to będziemy obserwować Twoje zaangażowanie w klanie.

Jeżeli z jakiś powodów zdarzy się, że będziesz nieobecny dłużej niż 7 dni  poinformuj nas o tym w swoim temacie rekrutacyjnym. Wówczas okres adaptacji zostanie przedłużony.

Po upływie minimum 2 tygodni, członkowie klanu w wewnętrznym głosowaniu zdecydują, czy Twoja kandydatura została zaakceptowana, czy też odrzucona (o czym także zostaniesz poinformowany w swoim temacie rekrutacyjnym).

Jeżeli okres adaptacji przebiegnie pomyślnie- zostanie Ci nadany dostęp do wewnętrznego forum oraz ranga na serwerze Discord. Będziesz mógł używać tagu klanowego na steam i innych platformach gier oraz poprosić o przyznanie awatara klanowego i koszulki.

Od tej chwili stajesz się pełnoprawnym członkiem klanu.

Śledź dyskusje prowadzone na forum wewnętrznym, jeśli będą tam tematy, w których będziesz chciał zabrać głos- zrób to. Pamiętaj, że Twoja aktywność (poza serwerami gier i discord) jest dla nas bardzo ważna, pozwoli nam poznać Cię lepiej i przede wszystkim przekona nas, że chcesz się z nami zintegrować .

Klan PRS jest bardzo zżytą społecznością. Niektórzy z nas pełnią w klanie określone funkcje. Mamy np: administratorów strony www, skarbnika, administratorów serwerów gier i komunikatora discord.

To dzięki ich zaangażowaniu, poświęceniu wolnego czasu i bezinteresownej pracy- możemy funkcjonować, rozwijać się i spędzać czas we własnym gronie. Być może i Ty któregoś dnia zostaniesz poproszony, by objąć jedną z ważnych funkcji w klanie.

 

Zapraszamy !!!

Polish Rebel Squad